spor salonundaki en iyi yer döşemeleri olmasının en önemli 10 nedeni

spor salonundaki en iyi yer döşemeleri olmasının en önemli 10 nedeni:

 1. Darbelere Dayanıklı –  koşu bandı, serbest ağırlık, bisiklet ve diğer spor ekipmanlarının etkisine dayanabilir.
 2. Kaymaz – Bütün, R10 kayma önleyici dereceye sahiptir, yani ıslandığında bile kayma ve yaralanmalara neden olma olasılığı daha düşüktür.
 3. Daha yumuşak ayaklar – bu, Flexi-Karolarda, beton, ahşap veya fayans zemin üzerinde olacak şekilde çalışmayı kolaylaştırır.
 4. Yorulma önleyici – , yorulma önleyici özelliklere sahiptir, böylece yorulmadan daha uzun süre egzersiz yapabilirsiniz.
 5. Ağır Hizmet Tipi – Ağır Hizmet tipi karo çeşitlerimiz çok sert ve dayanıklıdır, bu nedenle uzun süre zeminde serbest ağırlıklar bırakılırsa, bu bazen karoların yapışmasına neden olabilir, ancak PVC, Flexi- Fayans iklimlendirecek ve doğal hallerine geri dönecektir.
 6. Geniş renk yelpazesi ve cilalar mevcuttur – bu sayede zemini markanıza uyacak şekilde tasarlayabilir veya farklı çalışma alanlarını ayırt etmek için farklı renkler kullanabilirsiniz, örneğin ağırlık alanları için mavi, devreler için kırmızı vb.
 7. Kurulumu hızlı ve kolaydır – profesyonelleri almaya gerek yok, evinize veya ticari spor salonunuza zaman kaybetmeden harika görünmesini sağlayabilirsiniz!
 8. Gürültü Azaltma – PVC, daha büyük jimnastik dersleri için mükemmel olan bir odada sesi emmeye ve yankıyı azaltmaya yardımcı olabilir.
 9. 25 Yıllık Aşınma Garantisi – 25 yıllık garantiyle, uzun bir süre zemininizde endişelenmenize gerek kalmayacağından emin olabilirsiniz.
 10. Düşük Bakım – Flexi-karo döşemenizi harika görünmesi için gerçekten ihtiyacınız olan şey nemli bir paspastır. Kullanabileceğiniz kendi zemin temizleyicimizi sunuyoruz, ancak kullanıp kullanmamaya karar verirseniz, Flexi-Tiles çok az bakım gerektirir, bu nedenle zemininiz için endişelenmeniz gereken bir şey daha var!
  Voleybol Sahası Pvc Zemin Kaplama

Bir cevap yazın