HOMOJEN PVC ZEMİN

HOMOJEN PVC ZEMİN KAPLAMA

Ticari alanlar için pek çok farklı döşeme seçeneğiyle birçok işletme sahibi PVC döşemeye yöneliyor. Bu homojen tabaka vinil, özellikle yüksek trafik alanlarındaki iş ortamlarında çok iyi performans gösteren bir döşeme türüdür. PVC zeminler, metal, taş veya ahşap gibi görünebilecek şekilde imal edilmiş üretilmiş bir poli vinil klorürden oluşur. Homojen PVC ve heterojen PVC olarak geliyorlar. Homojen PVC, arkası desteklenmeyen sac döşemedir. Levhalar genellikle 2 metre genişliğindedir ve ısı kaynaklı olmalıdır. Bu döşeme süpermarketler, okullar, hastaneler ve alışveriş merkezlerinde çok yaygındır. Homojen PVC döşemeyle temizliği kolaydır, çünkü poliüretan yüzey kaplaması kir ve dökülmeye karşı dayanıklıdır. Bu, sadece temizlenmesi kolay değil aynı zamanda pratik ve ekonomiktir. Homojen PVC yer döşemesi en üst düzey seçenek olarak görülmese de, ticari, ticari ve topluluk alanlarında çok iyi bir performans sergiliyor.

Reyap Pvc Yer Döşemesi İstanbul
Reyap Hastanesi pvc Zemin Kaplama
Reyap Hastanesi Koridor Pvc Zemin Kaplama
Reyap Hastanesi Homojen Zemin Kaplama

Tek bir vinil tabakasından oluşan, kompakt homojen vinil zeminler, alt kata yapıştırılır ve kaynaklanır. Kompakt homojen vinil zeminler, yoğun ve çok yoğun trafik alanlarına yönelik sert ve ultra dayanıklı çözümlerdir, özellikle sağlık ve eğitimdeki uygulamalar için dirençleri ve temizlik kolaylıkları için önerilir. Yer istanbul homojen vinil zeminler, ağır temizleme protokollerinden kaçınmak ve zeminin ömrü boyunca bakım maliyetlerini% 30 oranında azaltmak için piyasada kuru perdahlanabilen tek vinil zeminlerdir. Akustik, statik iletken, statik dağıtıcı ve kaymaz modeller de mevcuttur.

Pvc zemin kaplama kaynak nasıl yapılır
Sınıf Zemin Kaplama Malzemesi
Fide Okulu Pvc Zemin Kaplama
EDS Homojen Zemin Kaplama İstanbul

·         Homojen Pvc Vinil Zemin Döşeme Nedir?

Vinil döşeme, geri çekilme, yoğun trafiğe ve kolay bakıma dayanma kabiliyeti nedeniyle esnek döşeme olarak da bilinir. Vinil pvc döşeme birkaç alternatifle birlikte gelir. Sayfa biçiminde olduğu gibi karo geliyor. Estetik olarak taş, seramik veya parke gibi diğer malzemelere benzer şekilde yapılabilir. Kişi bol renk ve dokuların mevcut olması nedeniyle sayısız tasarım ve desen yaratabilir.

·        Homojen  Pvc Vinil döşeme nasıl yapılır?

Vinil zeminler, polivinil klorürden (PVC) oluşur ve homojen veya heterojen bir yapıda yapılabilir.

Heterojen vinil döşeme, birçok PVC katmanından oluşur. Üst katman PUR donatıdan (kolay bakım için) yapılır, ikinci kat saf PVC şeffaf aşınma katmanından (aşınmaya karşı çok yüksek direnç sağlar) yapılır. Üçüncü katman, cam elyaf dokuma olmayan donatıdan (mükemmel boyutsal stabilite için) yapılmıştır. Son katman, yırtılmaya karşı direnci optimize eden katı homojen kalender levhadan oluşur.Homojen vinil döşeme tek bir PVC parçasıdır.Vinil yer döşemelerimizin çoğu minimum% 25,5 geri dönüştürülmüş içeriğe sahip olduklarından 2 LEED puanı kazanır.

Akıllı Şap Ve Homojen Pvc Yer Kaplama
Yer Döşeme İstanbul

·         Pvc yer döşemesinin avantajları nelerdir?

Vinil döşeme birkaç avantajı vardır.

 • Dayanıklılık: Gözenekli ve su geçirmez. Islak alanlarda, iç mekanlarla birlikte kullanılabilir.
 • Hijyen: Antibakteriyel: Bu ürünler bakteri ve mantarların üzerinde üremelerine izin vermez. Bu nedenle hastaneler, ilaç, perakende, okullar ve diğer birçok ticari alan vinil zemin kullanmayı tercih ediyor.
 • Estetik: Sorunsuz hale getirmek için kaynak yapılabilir.Çeşitli renklerde ve dokularda gelir, bu nedenle tesisin dekoruna uygun herhangi bir tasarım yapılabilir.
 • Bakım: Düzenli süpürme ve ıslak paspaslama ile döşemenin estetiği korunabilir.Döşemenin esnekliği, düşseler bile çocuklara zarar vermez.

Soru. Vinil zemin nereye monte edilebilir?
Cevap. Vinil zemin, herhangi bir iç mekan ayarı için uygundur. Ağır ayaklanmanın alındığı ticari alanlar için en popüler seçimdir. Hastaneler, ecza laboratuarları ve daha birçok gibi rutin faaliyetlerini yerine getirirken belirli standartların korunması gereken alanlarda kullanılır. Vinil döşeme beton, parke veya kontrplak üzerine monte edilebilir. Vinil döşemeyi mevcut vinil döşemeye monte etmek de bir seçenektir, ancak bunu iki veya daha fazla önceden var olan katmanlar üzerinde yapmanızı önermiyoruz. Vinilin altındaki herhangi bir kusur oluşabileceğinden pürüzsüz bir alt zemin gereklidir.

Soru. Ortalama vinil döşeme ömrü nedir?
Cevap. vinil döşeme ömrü, ürünün kalitesi ve aşınma ve yıpranma nedeniyle geniş ölçüde değişir. , Bu iki faktör, ürünün ömrünü büyük ölçüde etkiler. Vinil zemin genellikle 10 ila 25 yıl sürer. Ayrıca Laminat Zemin, Bambu Zemin, Masif Ahşap Zemin, Güverte Zemin ve daha fazlasını içeren döşeme çözümümüzün kurulum, bakım, bakım ipuçları ve faydaları hakkında bilgiler içeren döşeme kılavuzlarını okuyun. Parke Döşeme, Dış Mekan Döşeme, Suni Çim ve Duvar Kaplama dahil olmak üzere çok çeşitli özel döşeme çözümlerimizi inceleyin.
İhtiyaçlarınıza özel döşeme çözümleri önerebilmemiz için bizi 0212 620 67 47 numaralı telefondan pvc zemin kaplama fiyatı talebinde bulunabilirsiniz.

Pvc Yer Döşeme Teknik Özellikleri;

 • Antistatik,Antibakteriyel ve akustik özelliğe sahiptirler.
 • Alkol bazlı el dezenfektanlarının zarar görmesine karşı dayanıklıdır.
 • Yüksek dereceli, ışık yansıtıcı renkler seçildiğinde enerji tasarrufuna yardımcı olur.
 • Gevşek tabaka kullanımları için 19dB’lik etki sesi azaltma özelliğine sahiptir.
 • Antibakteriyel olup İnsan sağlığına zararlı ağır metaller içermezler,
 • Kaymaz zemin olarak eğimli ve ıslak hacimlerde performans göstermektedir,
 • Üst yüzeyinde bulunan Pur  denilen koruma kürü sayesinde,yıllarca ilk günkü gibi görüntü ve renk pigmentini korur,
 • Dayanıklılık, yüksek kalite, kolay temizlik ve bakım, ses azaltma ve kaymaya karşı dayanıklı zemin kaplamalarıdır.
 • Kep yastıklı dönüşlü süpürgelikler için ideal bir üründür.

Pvc Zemin Kaplama Kullanım alanları ve Avantajları;

 • Homojen vinil zeminlerimizin her biri, özel uygulamalar için özel özellikler sunar, böylece uygulamanız için daima uygun bir zemin bulabilirsiniz.
 • Renk seçenekleri bakımından mimari seçimi kolaylaştırmaktadır.
 • Kepli yastık dönüşlü süpürgelik oluşumunda malzeme kıvrımlar ve kaynaklar için idealdir.
 • Pur koruma kürleri sayesinde bir çok kimyasallara karşı dirençlidirler.
 • Kir ve Leke tutmazlar,
 • Yüzeyi uzun yıllar Cila gerektirmeyen ürünlerdir,
 • Ağır ayak ve tekerlekli yük trafiğine karşı dayanıklı,
 • Geniş renk ve desen koordinasyon paleti zemin kaplama,
 • Aşınmaya dayanıklı, kirlenmeye karşı direnç, antibiyozide iyi,
 • Çevre Dostu, Güvenli, sağlıklı, zararsız. Nem geçirmez, anti-mikrobiyal, yangın dayanımı
 • Y.25.116/A10 – Y.25.116/A11 – Y.25.115/A12 Bayındırılık pozlarına uygundurlar.